Uwaga konkurs!

Read More
Uwaga konkurs!

Zawody lekkoatletyczne klas trzecich

Zgodnie z tradycją naszej szkoły w maju odbyły się Zawody Lekkoatletyczne Klas III. Dzieci z tej grupy wiekowej rywalizowały o...
Read More
Zawody lekkoatletyczne klas trzecich

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY O FILMIE

10 maja 2022 r. odbył się w naszej szkole Konkurs Wiedzy o Filmie dla klas IV-VIII. Wzięło w nim udział...
Read More
WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY O FILMIE

Lista uczniów przyjętych do naszej szkoły na rok szkolny 2022/23

Lista w załączniku do pobrania TUTAJ
Read More
Lista uczniów przyjętych do naszej szkoły na rok szkolny 2022/23

Wyniki konkursu na najpiękniejszą i najciekawszą PISANKĘ POLONISTYCZNĄ

W ostatnim czasie w naszej szkole odbył się konkurs na najpiękniejsza i najciekawsza PISANKĘ POLONISTYCZNĄ. Wielu uczniów wykazało się ogromną...
Read More
Wyniki konkursu na najpiękniejszą i najciekawszą PISANKĘ POLONISTYCZNĄ

Lista kandydatów zakwalifikowanych do naszej szkoły na rok szkolny 2022/23

Lista w załączniku do pobrania TUTAJ
Read More
Lista kandydatów zakwalifikowanych do naszej szkoły na rok szkolny 2022/23

Klasa 5B na zajęciach w Pracowni STEAM

Kilka dni temu klasa 5B przeniosła się w świat nowych technologii. Uczestniczyła bowiem w cyfrowych zajęciach Oranżerii Edu Przestrzeń pt....
Read More
Klasa 5B na zajęciach w Pracowni STEAM

Spotkania z rodzicami

UWAGA! Dnia 10 maja 2022r. (tj. wtorek) o godz. 16.30 odbędą się zebrania wychowawców klas V-VIII z rodzicami. Dnia 11...
Read More
Spotkania z rodzicami

Konkurs „Matematyczne origami”

Read More
Konkurs „Matematyczne origami”

Akademia z okazji Narodowego Święta Trzeciego Maja

„Ojczyznę kocha się nie dlatego, że wielka, ale dlatego, że własna”Seneka29 kwietnia cała społeczność szkolna odśpiewaniem Hymnu Państwowego rozpoczęła uroczystą...
Read More
Akademia z okazji Narodowego Święta Trzeciego Maja

Plan Lekcji

Zajęcia Pozalekcyjne

Dyżury Nauczycieli

Dokumenty Szkolne

Dyżury nauczycieli – kontakty z rodzicami I półrocze  2021/2022

Podczas nauki zdalnej prosimy kontaktować się z wybranym nauczycielem za pomocą platformy Librus.

LPNazwisko i imię nauczycielaDzień tygodniaGodzinySala
1.       Bakaluk Joannaponiedziałek15.25-16.1068
2.       Błaszkiewicz Anitaponiedziałek8.50-9.3536
3.       Błaszkiewicz Piotrponiedziałek10.40-11.25sala gimn.
4.       Byczkowska Katarzynaśroda10.40-11.2536
5.       Dettlaff-Pietruszka Kamilawtorek11.35-12.2036
6.       Dobecka Magdalenaśroda10.40-11.2536
7.       Dobielska Katarzynaśroda9.45-10.3036
8.       Drzymalska-Olszewska Iwonaczwartek

13.40-14.25

36
9.       Gejda Annawtorek13.40-14.2559
10.   Gołębiowska Justynawtorek14.35-15.2036
11.   Grajewska Annawtorek12.40-13.2536
12.   Jakubowski Łukaszśroda15.25-16.1036
13.   Jastrzębska-Ciura Annaśroda13.40-14.2536
14.   Kamińska Aleksandrapiątek10.40-11.2536
15.   Kastrau-Widłas Barbarawtorek10.40-11.2536
16.   Klonowska Agnieszkapiątek8.00-8.45świetlica
17.   Kordalska Danutapiątek9.45-10.3036
18.   Kosyl Dorotaśroda11.35-12.2036
19.   Kosyl Mariuszśroda13.40-14.25pokój wf
20.   Krajewska Sylwiaśroda9.45-10.3036
21.   Krakos Agnieszkawtorek9.45-10.3036
22.   Kurkielewicz Anetaponiedziałek9.45-10.3036
23.   Lasowy Beataczwartek9.45-10.30pokój wf
24.   Leliwa Katarzynawtorek14.35-15.2036
25.   Lesińska-Rybak Annapiątek10.40-11.2536
26.   Leszczuk Annaczwartek12.40-13.2536
27.   Łazicka Katarzynawtorek12.40-13.2536
28.   Madej Jadwigaśroda13.40-14.2533
29.   Mańska Joannapiątek12.40-13.2546
30.   Mazanowski Michałśroda12.40-13.2536
31.   Mądra Joannawtorek8.50-9.3564
32.   Meller Ireneuszczwartek13.40-14.2536
33.   Mieczkowski Radosławczwartek8.00-8.4536
34.   Nadolska Aleksandrawtorek10.40-11.2536
35.   Papierowski Damianponiedziałek15.25-16.1036
36.   Pietraszek Magdalenaponiedziałek13.40-14.25pokój wf
37.   Piórkowska Alinaczwartek9.45-10.3036
38.   Płoska Monikaczwartek12.40-13.2528
39.   Przytuła Joannaponiedziałek12.40-13.2536
40.   Rybińska Izabelaponiedziałek13.40-14.25pokój wf
41.   Rynkowski Piotrczwartek9.45-10.30pokój wf
42.   Rzemiński Piotrpiątek11.35-12.20pokój wf
43.   Sadowska Kamilaśroda10.40-11.2536
44.   Seroczyńska Beataśroda8.50-9.3536
45.   Sidorowicz Magdalenaponiedziałek11.35-12.2036
46.   Sobczyńska-Wojewódzka Katarzynaśroda9.45-10.3036
47.   Surmacz Martynaponiedziałek11.35-12.2036
48.   Szczepański Sewerynczwartek10.40-11.2536
49.   Szraga Łukaszponiedziałek10.40-11.2536
50.   Święta Annaśroda11.35-12.2036
51.   Tołkacz Marzenaponiedziałek10.40-11.2537
52.   Walendzik Annaponiedziałek9.45-10.3036
53.   Waruszewska Beataponiedziałek13.40-14.2537
54.   Werengowska Annawtorek9.45-10.3036
55.   Weręgowska Małgorzatapiątek15.25-16.1028
56.   Wiatrowska – Kubicka Karolinawtorek10.40-11.2536
57.   Wiącek Grażynaponiedziałek11.35-12.2036
58.   Wiśniewska Grażynawtorek12.40-13.2536
59.   Wit Annapiątek10.40-11.2536
60.   Wojenkowska Milenaponiedziałek9.45-10.3036
61.   Zakrzewska Wiesławawtorek12.40-13.2536
62.   Zalewska Katarzynawtorek12.40-13.25pokój wf
63.   Złotowska Urszulaczwartek13.40-14.2536
Przewiń do góry