Uwaga Ósmoklasiści!

Zapraszam po odbiór zaświadczeń po przeprowadzonym egzaminie ósmoklasisty dnia 31 lipca 2020 r. do gabinetu nr 37 w następujących godzinach:11.00- klasa...
Read More
Uwaga Ósmoklasiści!

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 – fotorelacja

To był wyjątkowy i trudny rok. Dzięki współpracy, cierpliwości i wzajemnej wyrozumiałości dobrnęliśmy do końca, mogąc spokojnie udać się na...
Read More
Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 – fotorelacja

“Żywe obrazy”

Czas kwarantanny zmusił  wielu z nas do poszukiwania nowych wyzwań i ścieżek rozwoju. Klasy VII B i VIII D wraz...
Read More
“Żywe obrazy”

Mistrzowie polskiej ortografii – Igor Stawski i Patryk Szczecina

W dniach 16 i 23 maja 2020 r. odbywał się ogólnopolski finał konkursu „Z ortografią na co dzień” zorganizowany przez...
Read More
Mistrzowie polskiej ortografii – Igor Stawski i Patryk Szczecina

Wykaz podręczników i ćwiczeń stosowanych w roku szkolnym 2020/2021

Wykaz podręczników  i ćwiczeń stosowanych w roku szkolnym 2020/2021  w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w IławiePrzedmiotKlasaAutorTytułNr dopuszczenia...
Read More
Wykaz podręczników  i ćwiczeń stosowanych w roku szkolnym 2020/2021

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się  26 czerwca 2020r. na terenie szkoły według następującego harmonogramu:KLASY VIII – godzina 8.00 / sala...
Read More
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Przydział uczniów do klas pierwszych oraz czwartych

KLASA I A – p. ALINA PIÓRKOWSKA Albrewczyński Nikodem Czajka Oliwier Ćwiklak Błażej Dąbrowski Dariusz Dziedzic Aleksander Gajda Nina Gawińska...
Read More
Przydział uczniów do klas pierwszych oraz czwartych

Bo nauki ścisłe też bawią.

Chętni  uczniowie z klas 8, 7, 6f, 5a i 5f podjęli  wyzwanie i wykonali  dodatkowe  zadanie. Klasy ósme miały za...
Read More
Bo nauki ścisłe też bawią.

WYTYCZNE DOTYCZĄCE ORGANIZOWANIA I PRZEPROWADZANIA W 2020 R. EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

WYTYCZNE DOTYCZĄCE ORGANIZOWANIA I PRZEPROWADZANIA W 2020 R.EGZAMINU ÓSMOKLASISTY Na egzamin może przyjść wyłącznie osoba zdrowa bez objawów chorobowych sugerujących chorobę...
Read More
WYTYCZNE DOTYCZĄCE ORGANIZOWANIA I PRZEPROWADZANIA W 2020 R. EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

100 – lecie urodzin Jana Pawła II

18 maja 1920 r. w Wadowicach przyszedł na świat Karol Wojtyła. W 1978r.został wybrany na 264 papieża i przybrał imiona...
Read More
100 – lecie urodzin Jana Pawła II

Plan Lekcji

Zajęcia Pozalekcyjne

Dyżury Nauczycieli

Dokumenty Szkolne

Lp.Nazwisko i imię nauczycielaDzień tygodniaGodzinySala
1Bakaluk Joannaponiedziałek11.35-12.2021
2Baran Zbigniewczwartek10.40-11.2536
3Bąkowska Annaponiedziałek10.40-11.2536
4Błaszkiewicz Anitaczwartek11.25-12.2036
5Błaszkiewicz Piotrpiątek10.40-11.2536
6Byczkowska Katarzynaponiedziałek 9.45-10.3036
7Cywińska Cecyliaczwartek10.40-11.2530
8Ćwikliński Sławomirśroda8.50-9.4559
9Dettlaff Kamilaśroda10.40-11.2536
10Dobecka Magdalenaśroda9.45-10.3036
11Dobielska Katarzynawtorek9.45-10.3036
12Gabriel –Wrońska Magdalenaponiedziałek10.40-11.2536
13Gejda Annaponiedziałek11.35-12.2036
14Gołębiowska Justynaponiedziałek12.40-13.2536
15Grajewska Annapiątek8.50-9.3536
16Jachowska Milenapiątek8.50-9.3559
17Janusz Ewaponiedziałek11.35-12.20Pokój n-li wf
18Jastrzębska-Ciura Annaśroda9.45-10.3036
19Kamińska Aleksandraśroda9.45-10.3036
20Kastrau-Widłas Barbaraśroda11.35-12.2036
21Kołodziejek Grażynaponiedziałek11.35-12.2028
22Kordalska Danutawtorek10.40-11.2536
23Kosyl Dorotawtorek10.40-11.2536
24Kosyl Mariuszwtorek9.45-10.3036
25Krajewska Sylwiaczwartek10.40-11.2536
26Kurkielewicz Anetawtorek10.40-11.2536
27Lasowy Beatapiątek10.40-11.25Pokój n-li wf
28Leliwa Katarzynaponiedziałek12.40-13.2536
29Lesińska-Rybak Annapiątek12.40-13.2536
30Łazicka Katarzynaśroda10.40-11.2536
31Madej Jadwigawtorek11.35-12.2036
32Makoś Kamilapiątek9.45-10.3036
33Mańska Joannawtorek11.35-12.2046
34Mazanowski Michałczwartek9.45-10.3036
35Mądra Joannapiątek10.40-11.2536
36Nadolska Aleksandrawtorek9.45-10.3036
37Narwojsz Monikaponiedziałek10.40-011.2536
38Olejnik Helenawtorek11.35-12.2036
39Papierowski Damianponiedziałek9.45-10.3036
40Pietraszek Magdalenaponiedziałek11.35-12.20Pokój n-li wf
41Piórkowska Alinaczwartek9.45-10.3036
42Przybyła Adrianpiątek11.35-12.20Pokój n-li wf
43Przytuła Joannawtorek11.35-12.2036
44Rybińska Izabelaponiedziałek10.40-11.25Pokój n-li wf
45Rynkowski Piotrczwartek11.35-12.20Pokój n-li wf
46Sadowska Kamilaśroda10.40-11.2536
47Seroczyńska Beataponiedziałek12.40-13.2536
48Sidorowicz Magdalenaczwartek10.40-11.2536
49Sobczyńska-Wojewódzka Katarzynaśroda11.35-12.2036
50Surmacz Martynaczwartek9.45-10.3036
51Szczepański Sewerynczwartek14.35-15.2036
52Szraga Łukaszponiedziałek13.40-14.2536
53Święta Annaponiedziałek10.40-11.2536
54Tołkacz Marzenawtorek10.40-11.2537
55Walendzik Annaponiedziałek11.25-12.2036
5Waruszewska Beataponiedziałek9.45-10.3037
57Werengowska Annaponiedziałek8.50-9.3536
58Weręgowska Małgorzatapiątek9.45-10.3036
59Wiatrowska – Kubicka Karolinawtorek9.45-10.3036
60Wiącek Grażynawtorek9.45-10.3036
61Wiśniewska Grażynapiątek10.40-11.2536
62Wit Annawtorek12.40-13.2536
63Zakrzewska Wiesławaponiedziałek10.40-11.2536
64Złotowska Urszulaczwartek16.10-16.5529
Przewiń do góry