Kontynuacja nauczania zdalnego

Szkoły i placówki nadal pracują zdalnie – przedłużenie obowiązujących obostrzeń do 18 kwietnia
Read More
Kontynuacja nauczania zdalnego

Można odejść na zawsze, by stale być blisko… /ks. Jan Twardowski/ Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci...
Read More
…

Wiosenny koncert

Klasa II A miała niecodzienną okazję wysłuchania koncertu przygotowanego przez Adama Świegockiego, ucznia tejże klasy oraz Państwowej Szkoły Muzycznej w...
Read More
Wiosenny koncert

OFERTA EDUKACYJNA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH POWIATU IŁAWSKIEGO ROK SZKOLNY 2021/2022

Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie:Technikum:Technik InformatykTechnik Grafiki i Poligrafii CyfrowejTechnik BudownictwaTechnik EkonomistaTechnik Przemysłu ModySzkoła Branżowa I...
Read More
OFERTA EDUKACYJNA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH POWIATU IŁAWSKIEGO ROK SZKOLNY 2021/2022

Wyniki Ogólnopolskiego konkursu „Stypendiada polonistyczna” 2021

Konkurs czytelniczy „Kreator”I miejsceIgor Stawski kl. IV D , op. K. DobielskaIX miejsce Kinga Borowa kl. IV D, op. K....
Read More
Wyniki Ogólnopolskiego konkursu „Stypendiada polonistyczna” 2021

Język polski w kl. VC- twórczo, kreatywnie choć zdalnie

Czy potrafimy również podczas nauki zdalnej rozwinąć skrzydła twórczości i kreatywności. Mimo iż nie jest to łatwe, do każdej z...
Read More
Język polski w kl. VC- twórczo, kreatywnie choć zdalnie

„Moja wizja kultury”

W imieniu własnym oraz Iławskiego Centrum Kultury serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie "Moja wizja kultury"Zasady udziału:1. Uczestnictwo w konkursie...
Read More
„Moja wizja kultury”

Nauczanie zdalne

Od 20 marca do 09 kwietnia 2021r. uczniowie klas I-III przechodzą na nauczanie zdalne. Na terenie szkoły nadal będą prowadzone...
Read More
Nauczanie zdalne

Zapisy do klas pierwszych

Dyrektor  Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej w IławieOGŁASZAZapisy dzieci do klasy pierwszej (rocznik 2014)W dniach...
Read More
Zapisy do klas pierwszych

Spotkania z rodzicami

Dnia 17 marca 2021 r. (tj. środa) o godz. 17.30 - odbędą się ON-LINE zebrania wychowawców klas I - IV...
Read More
Spotkania z rodzicami

Plan Lekcji

Zajęcia Pozalekcyjne

Dyżury Nauczycieli

Dokumenty Szkolne

Dyżury nauczycieli – kontakty z rodzicami II półrocze  2020/2021

Podczas nauki zdalnej prosimy kontaktować się z wybranym nauczycielem za pomocą platformy Librus.

LPNazwisko i imię nauczycielaDzień tygodniaGodzinySala
1.       Bakaluk Joannawtorek12.40-13.2568
2.       Bąkowska Annaczwartek9.45-10.3036
3.       Błaszkiewicz Anitaśroda11.35-12.2036
4.       Błaszkiewicz Piotrpiątek10.40-11.25pokój n-li wf
5.       Byczkowska Katarzynaczwartek10.45-11.2536
6.       Dettlaff Kamilawtorek10.40-11.2536
7.       Dobecka Magdalenawtorek8.50-9.3536
8.       Dobielska Katarzynaponiedziałek12.40-13.2536
9.       Drzymalska-Olszewska Iwonaczwartek14.35-15.2036
10.   Gabriel –Wrońska Magdalenaponiedziałek11.35-12.2036
11.   Gejda Annaponiedziałek10.40-11.2536
12.   Gołębiowska Justynapiątek13.40-14.2536
13.   Grajewska Annaponiedziałek10.40-11.2536
14.   Jachowska Milenaponiedziałek9.45-10.3059
15.   Jastrzębska-Ciura Annaśroda8.50-9.3536
16.   Kamińska Aleksandraśroda9.45-10.3036
17.   Kastrau-Widłas Barbaraponiedziałek10.40-11.2536
18.   Klonowska Agnieszkaśroda9.15-10.0036
19.   Kołodziejek Grażynaponiedziałek11.35-12.2036
20.   Kordalska Danutaczwartek9.45-10.3036
21.   Kosyl Dorotaśroda12.40-13.2536
22.   Kosyl Mariuszponiedziałek10.40-11.25pokój n-li wf
23.   Krajewska Sylwiaśroda10.40-11.2536
24.   Kurkielewicz Anetaczwartek12.40-13.2536
25.   Lasowy Beataponiedziałek11.35-12.20pokój n-li wf
26.   Leliwa Katarzynawtorek8.50-9.3536
27.   Lesińska-Rybak Annaczwartek15.25-16.1036
28.   Łazicka Katarzynaśroda14.35-15.2036
29.   Madej Jadwigawtorek13.40-14.2533
30.   Mańska Joannaponiedziałek12.40-13.2546
31.   Mazanowski Michałśroda11.35-12.2036
32.   Mądra Joannaponiedziałek12.40-13.2536
33.   Meller Ireneuszwtorek11.35-12.2048
34.   Mieczkowski Radosławśroda15.20-16.0536
35.   Nadolska Aleksandraponiedziałek13.40-14.2536
36.   Narwojsz Monikawtorek9.45-10.3036
37.   Papierowski Damianpiątek8.00-8.4536
38.   Pietraszek Magdalenawtorek11.35-12.20pokój n-li wf
39.   Piórkowska Alinaśroda10.40-11.2536
40.   Przytuła Joannaponiedziałek8.50-9.3536
41.   Rybińska Izabelaczwartek10.40-11.25pokój n-li wf
42.   Rynkowski Piotrponiedziałek10.35-11.20pokój n-li wf
43.   Rzemiński Piotrponiedziałek10.40-11.25pokój n-li wf
44.   Sadowska Kamilaponiedziałek12.40-13.2536
45.   Seroczyńska Beataczwartek12.40-13.2536
46.   Sidorowicz Magdalenaczwartek11.35-12.2051
47.   Sobczyńska-Wojewódzka Katarzynawtorek10.40-11.2536
48.   Szczepański Sewerynczwartek13.40-14.2536
49.   Szraga Łukaszponiedziałek10.40-11.2536
50.   Święta Annaponiedziałek9.45-10.3067
51.   Tołkacz Marzenaponiedziałek11.35-12.2037
52.   Walendzik Annaponiedziałek12.40-13.2536
53.   Waruszewska Beataczwartek13.40-14.2537
54.   Werengowska Annaponiedziałek10.40-11.2536
55.   Weręgowska Małgorzatapiątek8.50-9.3536
56.   Wiatrowska – Kubicka Karolinaczwartek12.40-13.2536
57.   Wiącek Grażynawtorek14.35-15.2036
58.   Wiśniewska Grażynaponiedziałek13.40-14.2536
59.   Wit Annaponiedziałek8.50-9.3536
60.   Wojenkowska Milenaczwartek12.40-13.2536
61.   Zakrzewska Wiesławawtorek14.35-15.2033
62.   Zalewska Katarzynapiątek8.00-8.50pokój n-li wf
63.   Złotowska Urszulawtorek16.10-16.5529
Przewiń do góry