Spotkania z rodzicami
10 marca, 2024
Dnia 12 marca 2024 r. (tj. wtorek) o godz. 16.30 odbędą się zebrania wychowawców klas I-III z rodzicami Dnia 19...
Read MoreNiesamowita lekcja w IIIC
7 marca, 2024
Ostatnio do naszej klasy zaprosiliśmy ucznia klasy piątej Janka Kosyla, który pod okiem wychowawczyni - pani Mileny Wojenkowskiej, przygotował i...
Read MoreSprawozdanie finansowe z działalności Spółdzielni Uczniowskiej
7 marca, 2024
Sprawozdanie finansowe z działalności Spółdzielni Uczniowskiej „ Łasuch” (sklepik szkolny) działającej przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im....
Read MoreWyjątkowa lekcja w IIIC
28 lutego, 2024
Lekcja Biologii. Uczniowie klasy III C uczestniczyli w lekcji biologii , którą poprowadziła pani Joanna Przytuła. Poprzednie Następne https://szkoladwojka.ilawa.pl/wp-content/uploads/2024/02/19a76e53-3311-470a-b2db-0d322f68014f.mp4
Read MoreVA na łyżwach
22 lutego, 2024
We wtorek 13 lutego, uczniowie klasy Va pod opieką Pani Mileny Wojenkowskiej oraz Pani Izabeli Rybińskiej wybrali się na kryte...
Read MoreWyniki konkursu plastycznego Zima lubi Dzieci
17 lutego, 2024
W tym tygodniu w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny dla klas I-III "Zima lubi dzieci". Cieszy się on dużą...
Read MoreWYŚLIJ WALENTYNKĘ
8 lutego, 2024
W naszej szkole masz szansę napisać i wysłać pocztą walentynkową kartę do ulubionej osoby. Skrzynka znajduje się w bibliotece!Pamiętajmy –...
Read MoreDyżury nauczycieli – kontakty z rodzicami II półrocze 2023/2024
LP | Nazwisko i imię nauczyciela | Dzień tygodnia | Godziny | Sala |
---|---|---|---|---|
1. | Bakaluk Joanna | piątek | 8.50-.9.50 | 68 |
2. | Błaszkiewicz Anita | poniedziałek | 8.45-9.45 | 36 |
3. | Błaszkiewicz Piotr | poniedziałek | 12.40-13.40 | sala gimn. |
4. | Byczkowska Katarzyna | poniedziałek | 7.30-8.00 | 36 |
4. | Byczkowska Katarzyna | wtorek | 12.40-13.10 | 36 |
5. | Dettlaff-Pietruszka Kamila | poniedziałek | 10.35-11.35 | 36 |
6. | Dobielska Katarzyna | piątek | 12.20-13.20 | 36 |
7. | Drzymalska-Olszewska Iwona | wtorek | 11.25-12.25 | 33 |
8. | Gejda Anna | piątek | 7.45-8.45 | 45 |
9. | Gołębiowska Justyna | piątek | 11.30-12.30 | 36 |
10. | Grajewska Anna | poniedziałek | 13.30-14.30 | 36 |
11. | Jastrzębska-Ciura Anna | czwartek | 9.35-10.35 | 36 |
12. | Kastrau-Widłas Barbara | piątek | 8.45-9.45 | 36 |
13. | Kosyl Dorota | piątek | 14.25-15.25 | 36 |
14. | Kosyl Mariusz | czwartek | 13.25-14.25 | Pokój n-li wf |
15. | Krajewska Sylwia | piątek | 10.40-11.25 | 36 |
16. | Krakos Agnieszka | środa | 11.25-12.25 | 36 |
17. | Lasowy Beata | czwartek | 10.30-11.30 | Pokój n-li wf |
18. | Leliwa Katarzyna | wtorek | 12.40-13.40 | 36 |
19. | Lesińska-Rybak Anna | piątek | 12.40-13.25 | 36 |
20. | Leszczuk Anna | czwartek | 12.25-13.25 | 36 |
21. | Łazicka Katarzyna | poniedziałek | 9.35-10.35 | 36 |
22. | Mańska Joanna | piątek | 13.35-14.35 | 36 |
23. | Mazanowski Michał | wtorek | 9.45-10.45 | 36 |
24. | Mądra Joanna | wtorek | 12.20-13.20 | 36 |
25. | Meller Ireneusz | poniedziałek | 8.45-9.45 | 62 |
26. | Mieczkowski Radosław | środa | 16.10-17.10 | 36 |
27. | Nadolska Aleksandra | czwartek | 13.40-14.35 | 36 |
28. | Narwojsz Monika | czwartek | 11.35-12.35 | 36 |
29. | Papierowski Damian | środa | 13.35-14.35 | 36 |
30. | Pietraszek Magdalena | czwartek | 10.30-11.30 | Pokój n-li wf |
31. | Piórkowska Alina | czwartek | 10.30-11.30 | 36 |
32. | Płoska Monika | czwartek | 10.35-11.35 | 28 |
33. | Przytuła Joanna | wtorek | 10.35-11.35 | 50 |
34. | Rybińska Izabela | poniedziałek | 13.40-14.25 | Pokój n-li wf |
35. | Rynkowski Piotr | czwartek | 7.00-8.00 | Pokój n-li wf |
36. | Rzemiński Piotr | czwartek | 9.40-10.40 | Pokój n-li wf |
37. | Sadowska Kamila | poniedziałek | 12.40-13.40 | 36 |
38. | Seroczyńska Beata | czwartek | 9.35-10.35 | 36 |
39. | Sidorowicz Magdalena | wtorek | 10.35-11.35 | 51 |
40. | Sobczyńska-Wojewódzka Katarzyna | piątek | 10.40-11.40 | 36 |
41. | Surmacz Martyna | środa | 13.25-14.25 | 51a |
42. | Szczepański Seweryn | wtorek | 13.40-14.35 | 36 |
43. | Szraga Łukasz | piątek | 12.20-13.20 | 36 |
44. | Święta Anna | piątek | 9.35-10.35 | 36 |
45. | Tołkacz Marzena | środa | 13.40-14.40 | 37 |
46. | Walendzik Anna | wtorek | 14.25-15.25 | 36 |
47. | Waruszewska Beata | poniedziałek | 13.40-14.40 | 37 |
48. | Werengowska Anna | czwartek | 10.30-11.30 | 36 |
49. | Weręgowska Małgorzata | środa | 8.30-9.30 | 36 |
50. | Wiatrowska – Kubicka Karolina | środa | 10.40-11.10 | 36 |
50. | Wiatrowska – Kubicka Karolina | czwartek | 11.35-12.05 | 36 |
51. | Wiącek Grażyna | środa | 14.35-15.20 | 36 |
51. | Wiącek Grażyna | środa | 16.10-16.25 | 36 |
52. | Wiśniewska Grażyna | wtorek | 10.30-11.30 | 36 |
53. | Wojenkowska Milena | piątek | 8.45-9.45 | 36 |
54. | Zakrzewska Wiesława | środa | 10.30-11.25 | 36 |
55. | Zalewska Katarzyna | piątek | 10.30-11.30 | Pokój n-li wf |