Konkurs plastyczny pt. „Portret Mojej Pani”.

W dniu 12 października 2020 roku zakończono przyjmowanie prac związanych z konkursem dla klas I – III, pt. „Portret Mojej Pani”.  Celem konkursu było pobudzenie i rozwijanie wyobraźni plastycznej uczniów oraz odkrywanie drzemiących w nich talentów. Wszystkie prace były piękne i starannie wykonane, dlatego wybór był trudny. Komisja wzięła pod uwagę przede wszystkim samodzielne wykonanie plakatów oraz podobieństwo rysowanych portretów do twarzy wychowawczyń i wyłoniła zwycięzców jak i osoby wyróżnione z poszczególnych klas. Utworzone zostały trzy kategorie: klasy I, II i III. Oto wyniki:

Klasy pierwsze:

I miejsce- Lena Ciesielska IC
II miejsce- Zofia Gajda IA
III miejsce- Lena Szczuplińska IA
Wyróżnienia-  Julia Wrońska Ia, Agnieszka Rybak IC, Michał Pesta IC

Klasy drugie:

I miejsce- Zuzanna Raszkowska IID
II miejsce- Michalina Surmacz IIB
III miejsce- MICHALINA CZARNECKA IIA
Wyróżnienia-Julia Krajewska IIA, Kowalski Jakub IIA, Michalina Czarnecka IIA, Liliana Socha IIB, Bianka Szatkiewicz IIB, Nadia Błaszkowska II D, Antoni Markowski II D, Ada Kępczyńska IIB

Klasy trzecie:

I miejsce- Emilia Kowalewska IIIB
II miejsce- Wojciech Sowiński IIID
III miejsce- Maria Tomaszewka IIIC
Wyróżnienia-Maria Potocka IIIA,  Julia Klach IIIB, Zofia Zalewska IIIB,Lena Kaska IIIC, Amelia Jarzebowska IIIC, Antoni Ciesielski IIID, Marcelina Jasiulewicz IIID,

Gratulujemy zwycięzcom!!! Dyplomy rozdamy wychowawczyniom.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.

Organizatorzy:
Anna Bąkowska