Szkolny konkurs plastyczno-techniczny „Dyniowe inspiracje”

Październik to miesiąc, kiedy w ogrodach i na polach dojrzewają dynie. Mogą mieć różne kształty i barwy. Wykorzystujemy je w różnorodny sposób. Robimy z nich smakowite przetwory. Jednak często stanowią one element dekoracyjny naszego otoczenia. Dlatego wykorzystaliśmy ten czas i kolejny raz w naszej szkole odbył się konkurs ”Dyniowe inspiracje” skierowany do klas I-III.

Komisja oceniając prace plastyczno- techniczne miała trudne zadanie. Wszystkie przyniesione prace były bardzo ciekawe. Przedstawiały postacie z bajek. Pojawiły się różne konstrukcje i niesamowite elementy dekoracyjne. Prace oceniane były w trzech kategoriach:

I miejsce – Agnieszka Rybak klasa I C
II miejsce – Adam Jabłoński klasa I A
III miejsce – Lena Ciesielska klasa I C

I miejsce – Alicja Mistelska klasa II A
II miejsce – Wojtek Leonek klasa II D
III miejsce – Jan Kosyl klasa II D

I miejsce – Maria Tomaszewska klasa III C
II miejsce – Julia Buczyńska klasa III C
III miejsce – Jakub Witkowski klasa III C

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i dziękujemy za udział. Życzymy Wam sukcesów w kolejnych konkursach.

organizatorzy konkursu:
Iwona Drzymalska- Olszewska