Kiermasz świąteczny

W środę od samego rana na uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Iławie czekają niespodzianki, a wszystko za sprawą niezwykłego kiermaszu świątecznego. Będzie mnóstwo atrakcji, niespodzianek i – jak zawsze – niepowtarzalna atmosfera.

Będą stroiki, pierniki, kartki świąteczne, świece oraz mnóstwo innych atrakcji. Od rana szkołę wypełni świąteczna atmosfera. Ten długo wyczekiwany czas rozpocznie wizyta Mikołaja, który będzie częstował cukierkami.

Od godz. 16 wszyscy chętni będą mogli wysłuchać pastorałek w wykonaniu uczniów oraz skosztować świątecznych wypieków, zimowej herbaty czy zupy grzybowej.

Smaki i zapachy zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uprzyjemnią uczniom czas, który spędzają w szkole.