KOLEJNY SPORTOWY SUKCES SP2 IŁAWA

Dnia 22.11.2023r. w Olsztynie odbyła się Gala Sportu Szkolnego 2022/2023.
Szkoła Podstawowa nr 2 w Iławie zdobyła
II MIEJSCE w systemie współzawodnictwa sportowego Warmińsko – Mazurskiego SZS Szkół Podstawowych w kategorii Miast w roku szkolnym 2022/2023👏👏👏
Dzięki temu Miasto Iława zdobyło III miejsce w rankingu W-M SZS w kategorii miast za rok szkolny 2022/2023👏👏👏
Impreza ta jest podsumowaniem osiągnięć sportowych szkół województwa warmińsko- mazurskiego. Ranking współzawodnictwa sportowego jest prowadzony od 2008 roku. Od tego czasu nasza szkoła plasuje się w czołówce tej klasyfikacji.
Rok szkolny 2022/2023 był dla SP2 w Iławie bardzo owocny w sukcesy sportowe, dlatego też osiągnięcie II miejsca jest zwieńczeniem naszych starań. Młodzi sportowcy naszej szkoły bardzo dzielnie walczyli na wojewódzkich zawodach sportowych zajmując mistrzowskie miejsca w indywidualnych i drużynowych biegach przełajowych, sztafetach, Trójboju LA i Czwórboju LA.
Chcemy bardzo podziękować ICSTiR w Iławie, Radzie Rodziców oraz Rodzicom zawodników za umożliwienie wyjazdów na zawody i przyczynienie się do osiągnięcia tak ważnego sukcesu❤
Dyrekcja i zespół nauczycieli wychowania fizycznego SP 2 w Iławie❤