CZYSTE JEZIORA I RZEKI 2023

Nasza szkoła w ramach Akcji „Czyste Jeziora i Rzeki” aktywnie włączyła się do jej udziału i oprócz sprzątania zaśmieconego środowiska, przygotowała również przedstawienie  ekologiczne pt: „Segregacja śmieci” wykonane przez uczniów. Głównym przekazem było rozbudzenie świadomości ekologicznej, odpowiedzialności  oraz wspólnych korzyści  płynących dla nas i czystego środowiska naturalnego. Uczniowie mieli możliwość wykazać się umiejętnościami  podczas segregowania śmieci do odpowiednich pojemników, oraz wziąć udział w quizach i zagadkach ekologicznych.

Dziękujemy za zaangażowanie: Marii Płuciennik, Marii Tomaszewskiej, Zofii Kaska, Jankowi Kosyl, Oskarowi Lenckowskiemu,  którzy wcielając się w role, odważnie stanęli przed szkolną publicznością.
Wielkie brawa dla nich!!!!

Dziękujemy również za wsparcie wszystkim nauczycielom i uczniom.

Tekst: Anna Święta, Joanna Przytuła
Foto: Grażyna Wiącek, Joanna Mańska