Finał Wojewódzkiego Czwórboju Lekkoatletycznego

Poniedziałek (22.05.2023 r.) dla sportowców naszej szkoły okazał się cudownym dniem. Wyjechaliśmy wcześnie rano do Giżycka, żeby tam wystartować w finale wojewódzkim Czwórboju Lekkoatletycznego.

Zawodnicy rywalizowali w czterech konkurencjach- w biegu na 60 m, w rzucie piłeczką palantową, w skoku w dal oraz w biegu na 600 m (dziewczęta) i w biegu na 1000 m (chłopcy).

Drużyna chłopców z naszej szkoły w składzie: Marcel Waśniewski, Dawid Jabłoński, Ignacy Jabłoński, Jan Dembiński, Mateusz Madej i Adrian Kobylski, została MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA!!!

Dodatkowo Marcel Waśniewski uczeń kl. VII d został najlepszym zawodnikiem czwórboju w województwie. Drużyna dziewcząt w składzie: Alicja Lasowy, Oliwia Maćkowiak, Zuzanna Borucka, Marta Łuzińska, Amelia Jarzębowska, Maja Ćwiklińska, uplasowała się na 3 miejscu.

Nasze drużyny tworzyli uczniowie klas sportowych – rocznik 2010 i młodsi. Dziękujemy naszej niezawodnej radzie rodziców oraz Iławskiemu Centrum Sportu Turystki i Rekreacji za sfinansowanie nam transportu na wyjazd, bez Was tego sukcesu by nie było – DZIĘKUJEMY😊