#konstytucja

Święto Konstytucji 3 Maja – apel dla klas I-III

30 kwietnia uczniowie klasy 1a mieli ogromną przyjemność wystąpić podczas apelu z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Wszyscy byli bardzo skupieni i w piękny sposób upamiętnili to niezwykłe wydarzenie. Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej. Poprzednie Następne

Akademia z okazji Narodowego Święta Trzeciego Maja

„Ojczyznę kocha się nie dlatego, że wielka, ale dlatego, że własna”Seneka 29 kwietnia cała społeczność szkolna odśpiewaniem Hymnu Państwowego rozpoczęła uroczystą akademię upamiętniającą dzień uchwalenia przez Sejm Czteroletni Konstytucji 3 Maja. Podczas uroczystości zebrana młodzież mogła poznać tło  historyczne majowego święta i uświadomić sobie,  jak istotny wpływ miały wydarzenia z tamtych lat na kształtowanie się …

Akademia z okazji Narodowego Święta Trzeciego Maja Read More »

Scroll to Top
Przewiń do góry