Zbiórka makulatury – wyniki

W dniach: od 14 listopada do 18 listopada 2022 r. w naszej szkole zorganizowano zbiórkę makulatury. Głównym organizatorem był Związek Gmin  Czyste Środowisko. Nasza szkoła dzielnie walczyła czego efektem była imponująca ilość zebranego surowca wtórnego. Łącznie zgromadziliśmy 3 tony 165 kg papieru. Nie zabrakło również rywalizacji pomiędzy klasami, które prześcigały się w ilości dostarczanej makulatury.

Finalnie najwięcej zebrała klasa IID – z wynikiem 512kg a drugie miejsce zajęła klasa VIIIE dostarczając do szkoły 485kg papieru.
Obie klasy zostaną nagrodzone finansowo. Za zajęcie pierwszego miejsca klasa otrzyma 200zł natomiast za drugie miejsce 100zł. Fundatorem nagród wenątrzszolnej rywalizacji jest Przewodnicząca Rady Rodziców p. Ewa Jackowska, której to serdecznie za to dziękujemy.
SERDECZNIE GRATULUJĘ NASZYM WSPANIAŁYM UCZNIOM I ICH RODZICOM, DYREKCJI ORAZ CAŁEMU GRONU PEDOGOICZNEMU.
DWÓJKA GÓRĄ !!!!!!!!  🙂 🙂

SZKOLNY KOORDYNATOR AKCJI ŁUKASZ SZRAGA.