Warsztaty Wielkanocne

Wczoraj w naszej szkole odbyły się warsztaty wielkanocne. Pod okiem Pań Magdy, Kasi i Oli oraz Pana Łukasza chętni uczniowie klas 4-8 mogli wspólnie przygotować wielkanocne ozdoby, ugotować żurek lub upiec babkę albo mazurka. Wszyscy ochoczo zabrali się do pracy. Zarówno ozdoby, jak i smakołyki wyszły wspaniale

Było nam niezmiernie miło, gdyż odwiedziły nas pani wiceburmistrz Dorota Kamińska oraz pani dyrektor Miejskiego Zespołu Obsługi Szkół i przedszkoli Renata Kamińska. Zarówno żurek, jak i wypieki powstały dzięki sprzętom pozyskanym przez szkołę w ramach Laboratoriów Przyszłości. Dziękujemy Radzie Rodziców oraz pani Annie Lesińskiej -Rybak za zasponsorowanie produktów użytych podczas tego wyjątkowego czasu.

W imieniu wszystkich pracowników szkoły składamy naszym uczniom, ich rodzicom oraz wszystkim sympatykom szkoły życzenia zdrowych, radosnych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy. Niech ten wyjątkowy czas będzie dla wszystkich okazją do odpoczynku, chwil wytchnienia, czasem na zacieśnianie więzi z najbliższymi oraz chwilą wdzięcznej refleksji nad tym, jak wiele mamy!