Uroczyste posumowanie pierwszego półrocza w klasach I-III

W środę 17 stycznia 2024 r. odbył się apel podsumowujący pracę, naukę i zachowanie w I półroczu. Uroczystość odbyła się na holu pierwszego piętra w naszej szkole.

W apelu uczestniczyli wszyscy uczniowie z klas I-III wraz z wychowawcami.

Uroczystość zapoczątkował krótki występ dzieci z klas: Ia (wych. Alina Piórkowska) i IIId (wych. Iwona Drzymalska – Olszewska). Następnie głos zabrali ratownicy WOPR oraz przedstawiciele Policji. Przypomnieli oni o zasadach bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Zaraz potem p. dyrektor wraz z wychowawcami wręczyła wyróżnienia oraz nagrody wzorowym uczniom. Społeczność uczniowska nagrodziła wykonawców części artystycznej oraz osoby wyróżnione gromkimi brawami.

Uczniowie, pamiętając o strojach galowych oraz odpowiednim zachowaniu nadali uroczystości wyjątkowo wzniosłego klimatu. Wszyscy z pewnością zapamiętają ten dzień na długo.

Był to dobry i radosny czas.