Spotkania z rodzicami

Dnia 11 maja 2021 roku o godz. 18.00 odbędą się zebrania on-line z rodzicami uczniów klas V-VIII.

Dnia 12 maja 2021 roku o godz. 17.00 odbędą się zebrania on-line z rodzicami uczniów klas IV.

Dnia 12 maja 2021r. o godz. 17.00 odbędą się on-line zebrania z rodzicami uczniów klas I-II.

Dnia 12 maja 2021r. odbędą się w szkole zebrania z rodzicami uczniów klas III z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa epidemicznego wg niżej podanego harmonogramu:

O godzinie 17.00 w stołówce odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klasy IIIA z panią dyrektor szkoły Małgorzatą Kamińską. Po spotkaniu odbędzie się zebranie z wychowawcą w klasie- sala 45.

O godzinie 17.15 w stołówce odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klasy IIIB z panią dyrektor szkoły Małgorzatą Kamińską. Po spotkaniu odbędzie się zebranie z wychowawcą w klasie- sala 30.

O godzinie 17.30 w stołówce odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klasy IIIC z panią dyrektor szkoły Małgorzatą Kamińską. Po spotkaniu odbędzie się zebranie z wychowawcą w klasie- sala 31.

O godzinie 17.45 w stołówce odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klasy IIID z panią dyrektor szkoły Małgorzatą Kamińską. Po spotkaniu odbędzie się zebranie z wychowawcą w klasie- sala 29.