‘’ Prawdziwa pasja, która płonie w twojej duszy, to taka, której nigdy nie ugasisz”

W ubiegłym roku, na łamach naszej strony, pisaliśmy o motoryzacyjnym zamiłowaniu Miłosza – ucznia klasy VIII c. Czas mija a pasja nie ustaje!

Jest wręcz przeciwnie, Miłosz coraz szerzej podchodzi do tematu. Z jednej strony zagłębia się w historię kultowych marek samochodowych, z drugiej zaś na bieżąco śledzi wszelkie motoryzacyjne news’y. A przy tym konsekwentnie, profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem prezentuje kolejne moto-informacje w gablotce gazetki szkolnej.

Miłosz jest także otwarty na propozycje swoich koleżanek i kolegów! To na ich specjalne życzenie przygotował prezentację o klasykach amerykańskich szos.

Na ostatniej prezentacji Miłosz pokazał, jak płynnie można przejść z tematu aut do tematu przyjaźni przedstawiając nam zdjęcia podróżujących psiaków i kociaków.

Brawo Miłosz! Udowadniasz, że szkoła to nie tylko nauka i obowiązki, ale także pasje, przyjaźń i zabawa.

A jeśli WY chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o waszych ulubionych samochodach, śmiało podbijajcie z pomysłami prosto do Miłosza, na pewno chętnie uwzględni to w swojej pracy.

Piotr Rzemiński