„Portret pracownika szkoły”

W dniu 05.01.2023 został ogłoszony konkurs plastyczny dla klas I-III,pt. „Portret pracownika szkoły”

Konkurs miał na celu przedstawienie wszystkich osób pracujących w szkole. Mimo,że DZIEŃ NAUCZYCIELA już za nami chcieliśmy dostrzec i docenić pracę wszystkich, którzy tworzą szkołę. A są to: dyrektor, zastępcy, nauczyciele, terapeuci, pedagog i psycholog. To również pracownicy administracyjni: pani sekretarka, panie kucharki, panie sprzątające, pan woźny, pan konserwator, pani Małgosia, przeprowadzająca dzieci przez przejście dla pieszych. Konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem.Wszystkie prace były ciekawe i pomysłowe. Dla komisji konkursowej nie było to łatwe zadanie. Udało się po burzliwych naradach zgodnie z wytycznymi regulaminu dokonać oceny i wyboru. Poniżej przedstawiamy listę laureatów:

I miejsce – Jakub Rakowicz II d

II miejsce – Julia Mróz II d

III miejsce – Milena Klimek III b

WYRÓŻNIENIA

Kacper Sakowski II d, Antosia Kosyl I b, Agnieszka Rybak III c, Oskar Podgórski II c, Alicja Radomska II b, Zofia Gejda III a, Hanna Nadolska II b, Dorian Wasielewski I b, Julia Grzelka II d, Iga Bieszczad II d, Julia Wiśniewska II c, Julia Łazicka II d, Piotr Drembkowski II d

Organizatorzy:

Monika Płoska