Początek roku szkolnego w stołówce szkolnej

Karta zgłoszenia dziecka na obiady

REGULAMIN STOŁÓWKI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMIW IŁAWIE

ZASADY FUNKCJONOWANIA

1. Stołówka szkolna prowadzi dożywianie uczniów od 09.2021r.
  2. Uczniowie mają do wyboru:
    – zupa (1 zł)
    – drugie danie (4,50 zł)
    – zupa + drugie danie (5,50 zł)
  1. Do stołówki nie wolno wchodzić z plecakiem ani w wierzchnich okryciach i stroju sportowym (spodenki, koszulka).
  2. Dyżur w czasie wydawania posiłków pełnią nauczyciele świetlicy.
  3. W stołówce obowiązuje kulturalne zachowanie.
  4. Za złe zachowanie w stołówce lub nieprzestrzeganie regulaminu uczeń może być skreślony z listy dożywianych na okres jednego miesiąca lub do końca roku szkolnego.
  5. Kuchnia szkolna jednorazowo może przygotować do 300 pełnych obiadów.
  6. W stołówce nie mogą przebywać osoby spoza szkoły.

ORGANIZACJA PRACY

1. Uczniowie korzystają ze stołówki klasami ,według ustalonego harmonogramu w czasie jednej z przerw obiadowych:       11:25 – 11:35,      12:20 – 12:40,  13:25 – 13:40.

Z powodu reżimu sanitarnego i konieczności dezynfekcji stołówki po każdej grupie, należy przestrzegać właściwego harmonogramu dla każdej klasy.

WARUNKI ODPŁATNOŚCI ZA WYŻYWIENIE

1. Uczniowie znajdującysię w trudnych warunkach materialnych mogą korzystać zbezpłatnego dożywiania finansowanego przez MOPS, GOPS,CARITAS i FUNDACJE.
  2. Dzienna stawka żywieniowa to koszt tzw. wkładu obiadowego.
  3. Odpłatę za wyżywienie należy uiścić od 1-go do 10-go każdego miesiąca na konto bankowe.
  4. Nie ma możliwości zapłaty gotówką.

Dane do przelewu

Nazwaodbiorcy

Miejski Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli w Iławie

Numer konta

Tytułem

SP nr 2, imię i nazwisko dziecka, klasa, miesiąc opłaty

1. W związku z tym, że w poszczególnych miesiącach jest różna liczba dni szkolnych kwota do zapłaty jest podawana napoczątku każdego miesiąca na stronie internetowej szkoły w zakładce „Stołówka” oraz na tablicach informacyjnych.
  2. W przypadku braku uiszczenia wpłaty za wyżywienie w wyznaczonym terminie, wydawanie posiłków będzie wstrzymane od pierwszego dnia następnego miesiąca do momentu uregulowania należności.
  3. W razie nieobecności dziecka w szkole obiad może być odwołany osobiście w świetlicy lub telefonicznie (89 649 24 46) danego dnia do godziny 9:00 lub przed planowaną nieobecnością i wówczas kwota za posiłek będzie odliczona w następnym miesiącu.
  4. Rodzic zapisuje ucznia na dożywianie na cały rok szkolny. Rezygnację z dożywiania należy niezwłocznie zgłaszać do kierownika świetlicy. W przypadku braku zgłoszenia rezygnacji z obiadów rodzic ponosi koszty płatności do dnia, w którym nastąpiło zgłoszenie.
  5. Zapis dziecka na posiłki i zapoznanie się z powyższymi zasadami rodzic potwierdza podpisem na karcie zgłoszeniowej.
  6. Kartę zgłoszeniową należy złożyć do skrzynki przy wejściu do szkoły lub u kierownika świetlicy.