Ogólnopolskie zmagania w CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

Wróciliśmy dzisiaj do Iławy po dwóch dniach zmagań na arenie ogólnopolskiej w CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM. Zawody były zorganizowane na najwyższym poziomie, za co należą się brawa organizatorom ze Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 z Aleksandrowa Łódzkiego👏 To były ciężkie dwa dni rywalizacji sportowej, dla niektórych bardzo owocne bo z nowymi życiówkami. Jest jednak mały niedosyt, bo nie udało się zrobić wyniku z Mistrzowstw Województwa (1084 pkt.), a on dawałby nam 6 miejsce… Ostatecznie zajęliśmy 10 miejsce z wynikiem 1011 pkt. drużyną w składzie: Marcel Waśniewski, Ignacy Jabłoński, Dawid Jabłoński, Jan Dembiński, Mateusz Madej i Adrian Kobylski.

Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został MARCEL WAŚNIEWSKI uczeń kl. VII d sportowej, który zrobił znakomite wyniki
4 miejsce w kraju na 60 m z wynikiem 8,27 (nowy rekord)
6 miejsce w kraju w skoku w dal z wynikiem 4.94
9 miejsce w kraju w rzucie p.palantową z wynikiem 47 m
10 miejsce w kraju w biegu na 1000 m z wynikiem 3:13,97 (nowy rekord)
Marcel zajął V miejsce w kraju w punktacji indywidualnej czwórboju LA zdobywając 287 pkt.
Drużyn
Dziękuję bardzo drużynie i ogromnie gratuluję sukcesu 👏💪👍

Podziękowania również należą się tym, którzy nas wsparli finansowo:

➡️Rada rodziców SP 2

➡️Iławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

➡️Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy

➡️Lecznica Panda

➡️Joanna Dembińska Fizjomasters Naturoterapia Fizjoterapia

To dzięki Wam mogliśmy reprezentować naszą Iławę i szkołę na tych zawodach

➡️ DZIĘKUJEMY❤️

Z pozdrowieniami Beata Lasowy