Niesamowita lekcja w IIIC

Ostatnio do naszej klasy zaprosiliśmy ucznia klasy piątej Janka Kosyla, który pod okiem wychowawczyni – pani Mileny Wojenkowskiej, przygotował i przeprowadził bardzo ciekawą i pouczającą lekcję na temat powstania Ziemi i życia na niej.

Prezentacja oraz wykład poparte były licznymi okazami geologicznymi, które przybliżyły dzieciom zagadnienia takie jak:  skąd wzięła się woda na ziemi, jak powstała nasza planeta oraz z czego powstał człowiek. Zajęcia te bardzo zaciekawiły trzecioklasistów a także uczniów klasy siódmej A, którzy na tej lekcji gościli w naszej klasie. Bardzo serdecznie dziękujemy pani Milenie Wojenkowskiej oraz Jasiowi Kosyl, który bardzo ciekawie przedstawił odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz zgodzi się podzielić swą ogromną wiedzą na tematy archeologii czy paleontologii.