Mysie harce w bibliotece

Ostatnio w bibliotece zadomowiły się myszki! Zupełnie nie szare, a kolorowe i wesołe, cieszą naszych czytelników.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy przygotowanej przez uczniów klasy IA i Panią Grażynę Wiącek – wychowawczynię.

Prezentujemy również zdjęcia wcześniejszych publikowanych prac, przygotowanych przez uczniów klasy IIB pt. „Legendy Indian Ameryki Północnej” – wychowawczynie: Pani Justyna Gołębiowska i Pani Katarzyna Leliwa. Dzieła te nasi uczniowie mogli podziwiać w październiku.

Kolejna wystawa z baśniowymi ilustracjami pojawi się w bibliotece niebawem, a przygotowali ją uczniowie klasy IIIB z wychowawczyniami: Panią Anią Leszczuk i Panią Agnieszką Krakos. Poniżej prezentujemy niektóre z tych prac.

Młodym, zdolnym Artystom i Paniom dziękujemy!