Bezpieczna droga do szkoły

7 września 2023 r. w ramach akcji Bezpieczna droga do szkoły odbyło się spotkanie uczniów klasy I a i III c  z policjantką st. asp. Joanną  Kwiatkowską oraz dzielnicowym  mł. asp. Danielem Rożenko.
Celem spotkania było przypomnienie zasad bezpieczeństwa w szkole i poza nią. Policjanci  rozmawiali z dziećmi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, podkreślili ważną rolę elementów odblaskowych, które każdy uczeń powinien posiadać. Przypomnieli również zasady jakie należy stosować podczas przechodzenia przez jezdnię. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Na zakończenie uczniowie  wraz z policjantami udali się na przejście dla pieszych by utrwalić poznane zasady ruchu drogowego.

W podziękowaniu za ciekawą lekcję , przybliżenie i usystematyzowanie zasad bezpieczeństwa dotyczącego ruchu drogowego podopieczni nasi wręczyli gościom  upominek.
Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie, to spotkanie oraz treści przekazane na pewno na długo pozostaną w naszej pamięci.

Wychowawczyni IIIc Dorota Kosyl
Wychowawczyni Ia Martyna Surmacz