W piątek, 16 stycznia, w naszej szkole odbył się 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Był to wyjątkowy dzień pełen radości, uśmiechu i wspólnego działania na rzecz potrzebujących.
Podczas wydarzenia można było zakupić pyszne domowe wypieki, gofry, tortille, a także balony. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również kolorowe tatuaże oraz warkoczyki. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie i jednocześnie wesprzeć szczytny cel.
Tego dnia w klasach 1–3 odbyły się bale karnawałowe, które zachwyciły pięknymi i pomysłowymi strojami uczniów. Starsi uczniowie z klas 4–8 wzięli udział w emocjonującym turnieju gry w dwa ognie, który dostarczył wielu sportowych wrażeń.
Nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć – uczniowie i nauczyciele chętnie pozowali w specjalnej ramce WOŚP. Cała szkolna akcja przebiegła w niezwykle miłej atmosferze i była doskonałym przykładem wspólnoty oraz empatii.
Zbiórkę zakończyliśmy imponującą kwotą 2997 zł.
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia, rodzicom i uczniom za przygotowanie pysznych ciast i słodkości oraz wszystkim darczyńcom za okazane serce. Dobro wraca!
Tekst i foto: Monika Płoska
Korekta: Beata Waruszewska













