CZY WARTO POMAGAĆ INNYM?

Koniec roku kalendarzowego to czas zbliżających się podsumowań. To piękny, przedświąteczny okres, w którym mamy chęć niesienia pomocy innym. Robimy to z potrzeby serca, bezinteresownie. Jeśli wróci do nas dobre słowo, piękny uśmiech czy zadowolenie innej osoby, to nam wystarczy.

W naszej szkole od kilku lat sypiemy „Górę Grosza”, wspieramy „Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy”, organizujemy „Szlachetną Paczkę”.

Jeśli chcesz być darczyńcą włącz się w akcje prowadzone na terenie naszej szkoły. Informacje zdobędziesz u opiekunów Szkolnego Koła Wolontariatu (p. Anita Błaszkiewicz, p. Małgorzata Weręgowska, p. Piotr Błaszkiewicz)  oraz Samorządu Uczniowskiego (p. Kamila Sadowska), a także  organizatorów Szlachetnej Paczki (p. Urszula Złotowska, p. Magdalena Sidorowicz).

Otwórz serce….