Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w SP2

Samorząd Uczniowski zebrał kwotę 3.802,19 złotych. Otrzymaliśmy na rzecz WOŚP 400 złotych ze szkolnej sprzedaży kartek świątecznych i ozdób świątecznych od  p. Małgorzaty Weręgowskiej, p. Anity Błaszkiewicz, p Moniki Narwojsz, p. Aleksandry Nadolskiej i p. Katarzyny Łazickiej.

Podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uzbieraliśmy 4.202,19 złotych.

Dziękujemy uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły za wsparcie 🙂

Kamila Sadowska
Korekta językowa: Beata Waruszewska