Uwaga Dzieci, uwaga Rodzice!

Świetlica szkolna organizuje konkurs plastyczny pt.: „Moja wiosenna Mandala”. Mandala to rysunek na planie koła, który wywodzi się z kultury hinduskiej. Kolisty kształt mandali symbolizuje koło życia, harmonię i doskonałość.

Do wykonania pracy potrzebne będą farby plakatowe, pędzel, kubek z wodą oraz wycięte koło, na przykład z bloku technicznego lub brystolu.

Poniżej podajemy link z filmem instruktażowym jak wykonać przykładową mandalę. Możecie się nim zainspirować:

Gotowym pracom zróbcie zdjęcie i wyślijcie na adres e-mail: swietlica.dwojkailawa@gmail.com

Przesyłanie prac do 15 maja włącznie, natomiast ogłoszenie wyników 18 maja. Prosimy też o Wasze imię i nazwisko oraz klasę. Wspólnie z wychowawcami wyłonimy trzy najpiękniejsze mandale, za które oczywiście ich autorzy po powrocie do szkoły otrzymają nagrody.

Pozdrawiamy, nauczyciele świetlicy