Przydział uczniów do klas pierwszych oraz czwartych

KLASA I A – p. ALINA PIÓRKOWSKA

  1. Albrewczyński Nikodem
  2. Czajka Oliwier
  3. Ćwiklak Błażej
  4. Dąbrowski Dariusz
  5. Dziedzic Aleksander
  6. Gajda Nina
  7. Gawińska Natalia
  8. Gawińska Zuzanna
  9. Gejda Zofia
  10. Jabłoński Adam
  11. Janczarek Paweł
  12. Kordek Rafał
  13. Kościelski Szymon
  14. Mróz Nikola
  15. Pluta Oliwier
  16. Płodzicki Jan
  17. Rogowski Wiktor
  18. Skrzeczkowska Julia
  19. Stępień Grzegorz
  20. Szczepańska Zuzanna
  21. Szczuplińska Lena
  22. Szpeflik-Malinowska Antonina
  23. Wilmanowicz Wiktoria
  24. Wrońska Julia
  25. Ziętek Liwia

KLASA I B /INTEGRACYJNA/  – p. JUSTYNA GOŁĘBIOWSKA, KATARZYNA LELIWA

  1. Betlejewska Oliwia
  2. Bogusz Szymon
  3. Chrapińska Marika
  4. Gajewska Lena
  5. Grudzińska Julia
  6. Gurzyńskin Filip
  7. Jankowska Alicja
  8. Jaskuła Tymoteusz
  9. Kaniuka Jakub
  10. Klimek Milena
  11. Kluba Zofia
  12. Kobusiński Oliwier
  13. Kołyniak Maksymilian
  14. Łajkowska Nikola
  15. Nica Zuzanna
  16. Pałkowski Antoni
  17. Pokora Mateusz
  18. Stefański Miłosz
  19. Wardowska Nadia
  20. Wojciechowska Aniela

KLASA I C – p. JADWIGA MADEJ

  1. Bilicka Zofia
  2. Biskupski Konrad
  3. Ciesielska Lena
  4. Dominiak Kacper
  5. Godziński Denis
  6. Kalinowski Wiktor
  7. Kleist Przemysław
  8. Kwiatkowska Katarzyna
  9. Mądra Aleksandra
  10. Mówka Nadia
  11. Orłowski Jakub
  12. Pesta Michał
  13. Rybak Agnieszka
  14. Rypińska Alicja
  15. Sarnowska Maja
  16. Sobocinska Nadia
  17. Szkamelski Piotr
  18. Ścigała Filip
  19. Wasilewski Aleksander
  20. Węgłowski Maciej
  21. Woźniak Joanna
  22. Wysocki Miłosz
  23. Zalewski Adam
  24. Zapadka Natalia

KLASA IV A – p. Barbara Kastrau-Widłas

  1. Babecka Oliwia
  2. Borowa Kinga
  3. Borowik Jan
  4. Borowy Piotr
  5. Chudzik Maciej
  6. Ciesielski Kuba
  7. Dąbrowski Franciszek
  8. Dobecki Filip
  9. Dziewulski Filip
  10. Ewertowski Mikołaj
  11. Gołaszewska Agata
  12. Igielska Maja
  13. Konicz Zuzanna
  14. Krakos Hanna
  15. Nadolska Paulina
  16. Pawlak Piotr
  17. Płaszczyk Hanna
  18. Popławski Julian
  19. Przekopowicz Nadia
  20. Rybak Małgorzata
  21. Sagan Bartosz
  22. Tecław Filip
  23. Topolewski Sebastian
  24. Wendruch Lena
  25. Wilczyński Piotr
  26. Wiśniewski Hubert
  27. Witkowski Szymon
  28. Wójcik Michał

KLASA IV B / INTEGRACYJNA / – p. Anna Grajewska,  Anna Werengowska

  1. Bojarski Milan
  2. Burza Maciej
  3. Demczak – Palhas Julia
  4. Dominiak Zuzanna
  5. Gajewska Alicja
  6. Gredka Maja
  7. Jędrychowski Julian
  8. Klimek Igor
  9. Kowalczuk Julia
  10. Krasiński Paweł
  11. Lewandowski Alan
  12. Łążyński Wojciech
  13. Maliszewski Dominik
  14. Ozen Jakup
  15. Płodzicki Michał
  16. Proczek Martyna
  17. Stasiak Jakub
  18. Syguła Jakub
  19. Śmigielski Michał

KLASA IV C / INTEGRACYJNA / – p. Ireneusz Meller, Magdalena Gabriel – Wrońska

  1. Bieńkowski Kacper
  2. Bladzich Colin
  3. Czerniakowska Izabela
  4. Drożdżyńska Amelia
  5. Holovko Zakhar
  6. Jankowski Szymon
  7. Jaskulska Lena
  8. Junker Lena
  9. Kalisz Zuzanna
  10. Kozłowska Antonina
  11. Markowski Bartosz
  12. Mazurowski Adam
  13. Rogalska Dominika
  14. Sombecka Maja
  15. Teske Hubert
  16. Wojna Antoni
  17. Załęski Adrian
  18. Zawadzki Jan

KLASA IV D / SPORTOWA / – p. Magdalena Dobecka

  1. Bilicki Łukasz
  2. Dembiński Jan
  3. Doliński Piotr
  4. Gerczak Igor
  5. Gromadka Tomir
  6. Jabłoński Ignacy
  7. Jankowski Szymon
  8. Januszewski Patryk
  9. Kotewicz Ignacy
  10. Kruk Katarzyna
  11. Krysztofiak Miłosz
  12. Łuzińska Marta
  13. Madej Mateusz
  14. Matyjasik Anna
  15. Orłowska Lena
  16. Paczkowski Marceli
  17. Płoski Szymon
  18. Stawski Igor
  19. Vilchynska Mariia
  20. Wejner Natalia
  21. Zielińska Amelia
Przewiń do góry