„Polska – barwy sercu najbliższe”

Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie organizował kolejną edycję konkursu:

„Polska – barwy sercu najbliższe”.

Uczniowie naszej szkoły z chęcią zaangażowali się w to działanie i dość licznie wzięli udział w tym konkursie. Regulamin określał trzy kategorie wiekowe. W każdej znaleźli się uczestnicy z naszej szkoły. Najwięcej prac wykonali uczniowie klas I- III. Byli reprezentanci klas IV- VI. Świetna pracę przekazaliśmy też w kategorii trzeciej, wykonaną przez uczennicę z klasy VII d.

Wykonane dzieła były niesamowite. Pomysły różnorodne. Widać było miejsca sercu najbliższe młodym artystom. Kreatywność i artystyczne podejście do tematu zostało dostrzeżone i nagrodzone przez jury.

Wyniki:

– Kategoria I:
II miejsce – Maria Tomaszewska – SP2 w Iławie wych. Iwona Drzymalska-Olszewska
III miejsce – Zofia Gejda – SP2 w Iławie wych. Alina Piórkowska

Wyróżnienia:
Jakub Witkowski – SP nr 2 w Iławie wych. Iwona Drzymalska-Olszewska

– Kategoria II:
III miejsce – Julia Martewicz – SP nr 2 w Iławie

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i GRATULUJEMY. Zachęcamy do udziału w następnych konkursach.

Organizatorzy:
Iwona Drzymalska- Olszewska
Monika Narwojsz
Katarzyna Łazicka

Zamieszczamy naszą galerię z przesłanych wszystkich prac uczniów z naszej szkoły.