Ib na wycieczce!

17 października klasa Ib wraz z wychowawczyniami udała się na pierwszą, autokarową, szkolną wycieczkę do Hullo w Fijewie. Choć trasa była niedaleka, uczniowie byli nią bardzo podekscytowani, tym bardziej, że wyjazd był nagrodą za dobre zachowanie i sumienną pracę pierwszoklasistów.
Po przyjeździe do Hullo i skorzystaniu z szatni dzieci rzuciły się w wir zabawy. Do aktywnie spędzanego czasu zaprosili również swoje wychowawczynie. Największą atrakcją były zjeżdżalnie, a także trampoliny. Uczniowie w chwilach odpoczynku korzystali z kącika artystycznego, gdzie można było pomalować w ciekawe wzory twarz lub zrobić zmywalny tatuaż na ręku. Najodważniejsi sprawdzali swoją siłę na ściance wspinaczkowej.
Po harcach na sali zabaw nastała chwila odpoczynku na wygodnych workach sako w kinie sferycznym, gdzie był wyświetlany ciekawy film. Na koniec wycieczki pierwszoklasiści zasiedli do stołów, aby skosztować pyszny obiad. Po posiłku nastał czas powrotu do domu. Wspólnie spędzone chwile minęły tak szybko, że część z uczniów z chęcią jeszcze zostałaby, spędzając czas na wspólnej zabawie.

Tekst i zdjęcia: Anna Leszczuk i Joanna Mańska