Elektroniczna kartka świąteczna

Samorząd Uczniowski z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, chciałby zachęcić do wzięcia udziału w konkursie „Elektronicznej Kartki Świątecznej”. Prace należy nadesłać do 06.12.20r. do godz.16:00 na adres mailowy sp2kartkiswiateczne@wp.pl; W wiadomości z kartką należy zamieścić imię, nazwisko oraz klasę. Wyniki będą ogłoszone dnia 07.12.20r. Uczniowie zostaną poinformowani poprzez platformę Teams, na której odbywają się lekcje.

Wymagania w danych kategoriach :

Kat. I klasy 1-2
-wykazanie się kreatywnością oraz pomysłowością .

Kat. II klasy 3
-wykazanie się kreatywnością ,pomysłowością jak i estetyką.

Kat. III klasy 4-6
– wykazanie się kreatywnością, pomysłowością, estetyką oraz umiejętnością komponowania .

Kat. IV klasy 7-8
-wykazanie się kreatywnością , pomysłowością , estetyką , umiejętnościami komponowania i obsługiwania programów.

Dla trzech pierwszych miejsc danej kategorii, przewidziane są nagrody. Prace przesłane w ramach konkursu zostaną umieszczone na stronie szkoły, by mogły być inspiracją dla innych. Ten projekt jest stworzony w celu zachęcenia do stworzenia życzeń Bożonarodzeniowych dla najbliższych.