Znany muzyk z Berlina w SP2 w Iławie

Szkoła „Dwójka” ma dzisiaj zaszczyt gościć u siebie pana Karola Borsuka, znanego muzyka, skrzypka, kompozytora i dyrygenta z Filharmonii Berlińskiej, Haus des Rundfunks i Konzerthaus Berlin.

Pan Karol często odwiedza Polskę, koncertuje i uczestniczy w imprezach muzycznych. Jest zdobywcą wielu nagród, a ostatni jego sukces to tegoroczne zdobycie „MUZYCZNEGO ORŁA” w IV Międzynarodowym Konkursie w Łodzi za wybitne osiągnięcia artystyczne, naukowe i edukacyjne.

Nasi uczniowie z klas VI – VII spotkają się osobiście z panem Karolem, który zapozna ich z tajnikami powstawania muzyki i zaszczyci koncertem (będzie miał ze sobą skrzypce):). Spotkanie odbędzie się w Szkole Muzycznej w Iławie, w sali koncertowej. To tam, ze względu na dobrą akustykę i serdeczne przyjęcie gospodarzy, odbędą się główne uroczystości!